TECDesk - Sim tower

Tecdesk SIM Tower

Bezprzewodowy router internetowy 4G / 5G

  • Standardowa karta SIM
  • Szyfrowane uwierzytelnianie Wi-Fi / WPS

Korzyści dla firm

Plug, Play & Save.

Bez instalacji linii, bez inżynierów, bez kabli, bez przewodów IP, bez okablowania miedzianego czy tradycyjnej centrali PBX. Po prostu rozwiązanie typu plug and play. TecDesk Sim Tower można skonfigurować w ciągu kilku sekund.

Elastyczność.

Telefon stacjonarny można łatwo przenosić z biurka na biurko, z biura do biura, z lokalizacji do lokalizacji oraz z biura do domu. Wystarczy podnieść telefon, zabrać go ze sobą i umieścić na nowym biurku.

Skalowalność.

Telefony biurkowe Tecdesk SIM obsługują wirtualną centralę PBX i zestaw poleceń AT Hayes dla systemów wieloliniowych i centrali IP.

Korzyści dla operatorów sieci komórkowych

Zwiększenie liczby abonamentów B2B na telefony komórkowe.

Biurkowe telefony SIM umożliwiają operatorom sieci komórkowych i operatorom wirtualnym dodanie dodatkowych źródeł przychodów poprzez ukierunkowanie się na sektor B2B z konkurencyjną ofertą telefonów biurkowych.

Zwiększenie liczby abonamentów B2C.

Telefony stacjonarne z SIM umożliwiają OSK i MVNO zwiększenie strumienia przychodów poprzez dotarcie do miejskiego i wiejskiego sektora B2C z konkurencyjną propozycją telefonu domowego.

Zwiększenie ARPU dzięki konwergencji.

To doskonała okazja, aby przejąć inicjatywę i zaoferować pakiety biurowo-domowe i komórkowe zarówno dla sektora B2C, jak i B2B.

Łatwa praca w domu.

Firma Tecdesk ułatwia i uelastycznia swobodne przemieszczanie się firm. Biurkowy telefon SIM firmy Tecdesk jest jak telefon komórkowy, ale z numerem stacjonarnym. Jeśli musisz pracować w domu, po prostu zabierz ze sobą telefon biurkowy Tecdesk SIM Tower. Jeśli trzeba przenieść biuro, nie trzeba rozwiązywać umowy i wzywać inżynierów, wystarczy zabrać ze sobą telefon biurkowy Tecdesk SIM. Spokojnie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Pobierz kod Puls / Preview / Script