Oferta słuchawek nagłownych w sklepie 4IP

Call center to podstawowa jednostka każdej firmy, w której przede wszystkim liczy się kontakt z klientem. Słuchawki nagłowne są używane do telefonu VoIP jako urządzenia konieczne w zapewnieniu komfortu pracy, która należy do bardzo uciążliwych ze względu na swój charakter. Każdy pracodawca musi zapewnić pracownikowi call center ergonomiczne warunki pracy, a słuchawki najlepiej się do tego nadają.

Sprawdź ofertę słuchawek nagłownych w sklepie 4ip.pl

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego sprzętu, który zwiększy możliwości biznesowe Twojej firmy powinieneś zaopatrzyć swoją firmę w profesjonalne słuchawki call center. Słuchawki Platora z telefonem VoIP Yealink idealnie nadają się do obsługi call center oraz dla pracowników biurowych. Zobacz ofertę słuchawek nagłownych z mikrofonem w sklepie z słuchawkami Platora W sklepie znajdziesz również szeroki wybór telefonów oraz kabli.

Nie tylko słuchawki Duo

Zestaw słuchawkowy jest niezbędny do transferowania połączeń poprzez funkcję „tran” oraz odbiór połączeń z poziomu słuchawki nagłownej z użyciem funkcji „headset”. Zestaw zawiera telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Platora PRO Duo. Seria PLATORA jest przeznaczona do pomieszczeń o dużym natężeniu. Specjalne wzmocnienia chronią przed uszkodzeniami podczas długiej pracy. Seria Pro jest wytrzymała i łatwa w obsłudze, doceni ją każdy użytkownik.

3 thoughts on “Oferta słuchawek nagłownych w sklepie 4IP”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Pobierz kod Puls / Preview / Script